KARANTENSKE ODLOČBE - obvestilo staršem

Nacionalni Inštitut za javno zdravje (NIJZ) nas obvešča, da se je zaradi izrazitega porasta okužb s SARS-CoV-2, obdobje od prejema seznama visokorizičnih kontaktov, ki ga pripravite, do napotitve v karanteno na domu podaljšal na nekaj dni. V soboto 15.01.2022, je zamik znašal že 2 dni. V prihodnjih dneh je pričakovati še podaljšan zamik. Prejeti seznami visokorizičnih kontaktov so obravnavani po vrsti glede na čas prejema.

Starši oz. zakoniti zastopniki bodo za svoje otroke napotitev v karanteno na domu s strani NIJZ prejeli nekaj dni po pričetku izobraževanja na daljavo. Pridobitev Izjave o seznanitvi z napotitvijo v karanteno na domu (eUprava) je možna tudi za nazaj, zato ta časovni zamik ne predstavlja ovire pri pridobivanju uradnega dokumenta, iz katerega izhajajo pravice.

Vodstvo šole

NOVICE

Spremljajte kaj vse počnemo in kaj še bomo

JAN
KNJIGOLJUBCI

Od meseca oktobra se vsak ponedeljek in četrtek dobivamo z učenci 2.a in 2.b razreda....

JAN
Naučimo se smučati

Na Golteh smo izvedli projekt "Naučimo se smučati".

DEC
Obisk Dedka Mraza

Dedek Mraz je obiskal, nagovoril in obdaril naše učence.

DEC
Kulturni dan: KAMIŠIBAJ

Torkovo dopoldne je bilo na Livadi gledališko obarvano.

VEČ O TEM

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Projekt Franček

Projekt Portal Franček, Jezikovna svetovalnica za učitelje slovenščine in Šolski slovar slovenskega jezika sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

NAŠI PROJEKTI

Programi in projekti, ki so nam v ponos.

PODARI MALICO

Podari Malico je dobrodelni projekt, ki je namenjen učencem, ki živijo v težkih materialnih razmerah.

PUBLIKACIJA

Prelistajte publikacijo OŠ Livada za šolsko leto 2021/2022.

UČENCEV

ODDELKOV