Novice

14. MAJ 2019

51. LIKOVNI SVET OTROK

51. LIKOVNI SVET OTROK

Leto je naokoli, spomladansko sonce nas je že pošteno ogrelo in prebudilo iz zimske zaspanosti. Dnevi so daljši, sončni, bolj prijazni in tako svet postaja lepši. Kako to lepoto opazijo in doživljajo najmlajši, nam bo razkrila letošnja že 51. razstava Likovni svet otrok. Komisija je opravila svoje delo, izbrani likovni izdelki so razstavljeni in ponovno krasijo hodnike naše šole. Učenci in njihovi mentorji nas ponovno presenečajo z zanimivimi likovnimi rešitvami, novimi idejami, pisanostjo.

Tudi letos smo sodelovali na natečaju Likovni svet otrok v Šoštanju. Na tekmovanju je sodelovalo 20 učencev.

Naslednji učenci so dobili bronasto priznanje:

Ammar Lukavačkić, 6. r

Amra Mujdžić, 6. r

Armin Sofić, 6. r

Ema Jan, 6. r

Neža Radšel, 6. r

Taja Pipan, 6. r

Žana Štefanič, 6. r

Gal Špegelj, 5. r.

Čestitke,

Vid Sevčnikar