Novice

28. JANUAR 2023

Kar 7 naših učenk med 10 finalisti na natečaju Nariši obleko

Kar 7 naših učenk med 10 finalisti na natečaju Nariši obleko

Na letošnjem natečaju Nariši obleko, ki ga že vrsto let organizira SŠ za storitvene dejavnosti in logistiko Celje, so bile naše učenke izredno uspešne. Komisija izbere med vsemi prispelimi narisanimi kreacijami najlepših 10 finalistov in med njimi zmagovalko, ki ji za nagrado sešijejo obleko.

Letos je na natečaju zmagala učenka iz OŠ Braslovče, med finalisti pa je bilo kar 7 učenk iz OŠ Livada Velenje, ki so narisale res krasne obleke. Vse finalistke so za nagrado prejele poleg priznanja tudi praktično nagrado. Iz odpadnega jeansa so jim sešili zelo lepe torbice,  tako da je vsaka dobila torbico, ki je bila unikatna.

Iz OŠ Livada so bile med finalistkami: Zala Sevčnikar, Neli Jurič, Ana Šulek, Ana Venta, Neja Koren, Klara Krevzel in Vita Ferk. Vsem našim učenkam in učencem, tako finalistkam kot ostalim sodelujočim, iskrene čestitke!

Ob uspehu pa mentorica, učiteljica  Marija Ermenc, upa, do bo to vzpodbuda za naslednja leta zanje in za vse, ki si želijo modno ustvarjati.

FOTO galerija