Novice

23. DECEMBER 2020

PRAVLJICA OB ČAJU

PRAVLJICA OB ČAJU

V mesecu decembru smo v šolski knjižnici imeli kar nekaj zoom srečanj z učenci. Bila so božično obarvana.

Namreč od 1. – 4. razreda so imeli učenci srečanje na zoom-u z naslovom PRAVLJICA OB ČAJU. Presenečeni smo bili, da so se odzvali v tako velikem številu. Naenkrat je namreč pravljico poslušalo tudi do 20 otrok. Bili so navdušeni. Dogodek se je odvijal od 18.00 ure zvečer pa tja do 19.00 ure. Otroci so se udobno namestili, si skuhali čaj in pridno poslušali. Učenci od 1. – 3. razreda so poslušali:  BOŽIČNI VRANČEK RASPUTIN NAJDE SREČO. Otroci iz 4. razreda pa  pravljico z naslovom ANIKA. Obe pravljici sta praznično obarvani. Seveda pa je to, kaj bodo poslušali, bilo presenečenje zanje. Vsi smo se imeli zelo lepo.

Knjižničarka, Ksenija Kregar