22. APRIL 2016

Predavanje za starše "Mladostniki, spolnost in internet"

Mladostniki se na internetu ne naučijo ničesar o ljubezni, veliko pa izvejo o sami spolnosti. Kar 58,76 odstotkov mladih danes poišče in prejme informacije o spolnosti na internetu.

Vljudno vabljeni v četrtek, 21.4.2016 ob 17.30 uri v Center za družino, Družinski center Harmonija (Farmin, Trg mladosti 6, 3. nadstropje, levo) na predavanje "MLADOSTNIKI, SPOLNOST IN INTERNET".

Spregovorili bomo o najpogostejših internetnih nevarnostih za otroke in mladostnike na področju spolnosti ter kako »opremiti« svojega otroka, da se bo znal zaščiti pred temi pastmi. Predavala bo Ines Vugrinec, mag. zakonskih in družinskih študij.

Udeležba je brezplačna.

Program sofinancirajo: Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Mestna občina Velenje, Invel Velenje.

Z veseljem vas pričakujemo!

Lidija Praprotnik
Center za družino Harmonija