Novice

19. JANUAR 2016

PRIPRAVE NA ČAJANKO V OKVIRU PODALJŠANEGA BIVANJA

PRIPRAVE NA ČAJANKO V OKVIRU PODALJŠANEGA BIVANJA

Vsi se spomnimo časov čajank in dobrega druženja. Takšno izkušnjo želimo podariti tudi prvošolcem v podaljšanem bivanju, zato se z učenci že dalj časa pogovarjamo o pripravi čaja, o tradiciji pitja čaja in o sami čajanki. Da bo izkušnja res pristna, smo učiteljice podaljšanega bivanja združile moči in za učence pripravljamo pravo čajanko, ki bo 16. 2. 2016 v glasbeni učilnici. Učiteljica glasbene vzgoje Marina Hrovat Božnik bo z učenci pripravila kratek glasbeni program, učiteljica angleščine Urška Drev bo učence seznanila s tradicijo pitja čaja v Angliji, v podaljšanem bivanju pa se že veliko pogovarjamo o čajih, beremo zgodbe o čajankah in ustvarjamo likovne izdelke. Učenci so za delo zelo motivirani in se že zelo veselijo dogodka.

 

Zapisala učiteljica Nuša Otorepec