Novice

12. OKTOBER 2017

RASTEMO OB PAKI - PRAZNOVANJE 40-LETNICE OŠ LIVADA

RASTEMO OB PAKI - PRAZNOVANJE 40-LETNICE OŠ LIVADA

V tem šolskem letu mineva 40 let, odkar so se prvič odprla šolska vrata naše šole,  ki se je ob otvoritvi imenovala IV. osnovna šola.

Osrednji dogodek z vabljenimi gosti bomo obeležili v petek, 27. 10. 2017, ob 17. uri v Kulturnem domu v Velenju. V dopoldanskem času pa si bodo prireditev ogledali učenci .

V petek, 29. 9. 2017, so  učenci  od 1. do 9. razreda na matični šoli in na podružnicah v Škalah in Cirkovcah v številnih delavnicah počastili rojstni dan šole. Učenci  v vseh razredih so sestavljali  prisrčna voščila in izražali svoje želje in misli o svoji šoli. V petih urah je na šoli vela ustvarjalna energija, končni likovni in drugi izdelki pa so ob zaključku kulturnega dne sporočali, da imajo učenci svojo šolo zelo radi. 

Utrinke z delavnic sta s kamero ujela Sid Sarač in Martin Kobak, učenca 8. a.

FOTO galerija