Novice

23. MAJ 2017

ŠOLA V NARAVI, 8. RAZRED, 2. DAN

ŠOLA V NARAVI, 8. RAZRED, 2. DAN

Prva noč je bila zabavna. Po branju dnevnikov smo se odpravili na večerni pohod. Po pohodu smo se vsi stuširali in oblekli v pižame. Preden smo zaspali, smo se pogovarjali in hodili po sobah. Ob 22.00 smo zaspali. V sončno jutro smo se zbudili veseli, z misli na nove dogodivščine. Po prebujanju ob 7. uri smo se oblekli, umili in uredili. Sledilo je jutranje razgibavanje. Okoli osme ure smo se zbrali v jedilnici in pozajtrkovali (maslo, marmelado in čokoladni namaz ter kosmiče). Bilo je zelo dobro. Ob 9. uri smo se zbrali pred domom. Učitelj Grega je imel uvodno predavanje o kolesarstvu, cestno-prometnih predpisih in opremi. Nekaj učencev je šlo na kolesarski izlet, drugi pa smo ostali na igrišču, kjer smo se pomerili v poligonu, igrali igre ter hodili po vrvi. Vmes smo si privoščili jogurt, ki nam je dal novo energijo. Ko so se kolesarji vrnili z izleta, smo pomagali zložiti smuči na podstrešje. Učitelj nam je pokazal, kako se naučiti hoditi po vrvi in kako preskakovati ograje. Nato smo se v tem preizkusili še mi. Okoli 13. ure se je vreme poslabšalo, zato smo odšli v dom, kjer smo počakali na kosilo. Po slastnem kosilu smo se odpravili v sobe, kjer smo se spočili in pripravili na popoldansko aktivnost. Lahko smo si kupili tudi sladoled. Ob treh smo se v telovadnici doma zbrali na popoldanski aktivnosti- plezanju. Bilo je zelo zabavno. Najprej smo izvedeli nekaj pomembnih napotkov o plezanju potem pa smo se najprej poskusili na mali in kasneje na veliki plezalni steni. Okoli pete ure smo prišli v sobe. Potem smo imeli eno uro prostega časa. Ob šesti uri so nas učiteljice poklicale v učilnico, kjer smo pripravljali govorne nastope in pisali dnevnike. Vmes smo si pri večerji privoščili ribe. Kasneje smo imeli večer družabnih iger. 

FOTO GALERIJA

 

Ema