Novice

19. APRIL 2019

Za zdravje na Livadi

Za zdravje na Livadi

Želja vseh in vsakogar posebej je zagotovo biti zdrav. Zato smo na Livadi izkoristili priliko in državni kros, ki je letos potekal v Velenju, izkoristili za osveščanje o zdravem življenju. Zato smo vsi celostno pristopili k vzgajanju mladih v zdrave in odgovorne ljudi, ki jim je mar za svoje zdravje.

Dan smo začeli z vajami čuječnosti o prehranjevanju. Prisluhnili smo pravljici, povedala nam jo je Mlečna kraljica, ki smo jo na ta dan povabili medse. Njena želja je bila spodbuditi uživanje slovenskega mleka in mlečnih izdelkov in poudarjati pomembnost le-teh v prehrani vsakega posameznika.

Že ona je poudarila pomen zdravega zajtrka, mi pa smo ga izpeljali s pomočjo naših kuharjev in kuharic.

Veselje ob pogledu na polne mize zdravih živil za zajtrk, je bilo obojestransko.

Zdrav dan seveda oblikuje tudi telesna aktivnost. Jutranja telovadba, na sončno jutro je bila dobra izbira.

Dan smo zaključili s pohodom do Bele dvorane, kjer smo navijali za naše tekmovalce na krosu.

Popoln dan, ki ga želimo še ponoviti.

FOTO galerija