Novice

24. JUNIJ 2019

Zaključni izlet - 6.r

Zaključni izlet - 6.r

V torek, 18. 6., smo se učenci 6. razredov odpravili na izlet. Zbrali smo se pred šolo ter čakali na avtobus. Z avtobusom smo se odpravili v Škocjanske jame. Bili smo 160 metrov pod površjem in si ogledali Tiho jamo, Šumečo jamo, dvorano ponvic ter kapnike v obliki orgel, medveda, kralja ter kraljice. Ko smo prišli ven, smo se z dvigalom povzpeli do avtobusa ter se odpravili v Piran. Med vožnjo do Pirana so nekatere učenke predstavile kulturno dediščino Pirana.

V Piranu smo si ogledali Tartinijev trg ter njegov spomenik, hišo Benečanko, cerkev … Po ogledu smo si privoščili sladoled ter počasi odpravili proti domu.

Polni veselja in veselih vtisov smo se vrnili v Velenje.

IMELI SMO SE LEPO!

Učenke in učenci 6. razredov

FOTO galerija