Novice

3. MAJ 2019

Zmaga OŠ Livada na področnem plesnem tekmovanju

Zmaga OŠ Livada na področnem plesnem tekmovanju

V četrtek, 25. 4. 2019, je na 1. OŠ Slovenj Gradec potekalo področno tekmovanje ŠPF – Šolski plesni festival. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole. V kategoriji od 4. do 6. razreda sta najbolje odplesala ravno naša učenca Enej Skaza in Lana Đuričić. Enej je med posamezniki z izredno energičnim plesom prepričal vse sodnike in premagal vso konkurenco, Lana pa je dosegla 2. mesto.

Njun uspeh so z odličnimi uvrstitvami dopolnile še naše preostale tekmovalke Tia Mesarec, Alina Mustafić, Nives Klisarić in Pia Fece ter tako pripomogle, da je naša ekipa na tekmovanju dosegla 1. mesto.

Vsem udeležencem na tekmovanju čestitam za dosežen uspeh,

mentorica Lucija Andric

FOTO galerija