Govorilne ure

Govorilne ure


Individualne govorilne ure pedagoških delavcev OŠ Livada

RAZREDNIKI

Razred Razrednik Dan Ura  Prostor Kontakt
1. obdobje
1. A Rednjak Irena PONEDELJEK 11.10 - 11.55  K/1.R irena.rednjak@os-livada.si
Anja Žohar SREDA 10.20 - 11.05 K/1.R anja.zohar@os-livada.si
1. B Verbič Dragica SREDA 9.10 - 9.55 K/1.R dragica.verbic@os-livada.si
Anja Hudales ČETRTEK 8.20 - 9.55 K/1.R anja.hudales@os-livada.si
2. A Valenčak Cecilija PONEDELJEK 10.20 - 11.05 K/2.R cecilija.valencak@os-livada.si
2. B Ločičnik Ljudmila TOREK 9.10 - 9.55 K/2.R ljudmila.locicnik@os-livada.si
3. A Andric Lucija TOREK 9.10 - 9.55 U/3.A lucija.andric@os-livada.si
3. B Lazar Carmen SREDA 11.10 - 11.55 U/3.B carmen.lazar@os-livada.si
2. obdobje
4. A Uranko Leonida ČETRTEK 9.10 - 9.55 K/4.R leonida.uranko@os-livada.si
4. B Komar Tatjana ČETRTEK 10.20 - 11.05 K/4.R tatjana.komar@os-livada.si
5. A Otorepec Nuša PONEDELJEK 10.20 - 11.05 U/5.A nusa.otorepec@os-livada.si
5. B Lešnik Ksenija TOREK 11.10 - 11.55 U/5.B ksenija.lesnik@os-livada.si
6. A Daniela Sajko TOREK 11.10 - 11.55 K/ZGO daniela.sajko@os-livada.si
6. B Novak Jasna SREDA 11.10 - 11.55 K/SLJ jasna.novak@os-livada.si
6. C Nika Verhovnik SREDA 8.20 - 9.55 K/SLJ nika.verhovnik@os-livada.si
3. obdobje
7. A Kotnik Nataša PETEK 9.10 - 9.55 U/GEO natasa.kotnik@os-livada.si
7. B Podjavoršek Mihaela TOREK 10.20 - 11.05 K/MAT mihaela.podjavorsek@os-livada.si
7. C Sevčnikar Vid PETEK 11.10 - 11.55 U/LUM vid.sevcnikar@os-livada.si
8. A Nataša Tamše ČETRTEK 11.10 - 11.55 K/BIO natasa.tamse@os-livada.si
8. B Drev Katja SREDA 11.10 - 11.55 K/TJA katja.drev@os-livada.si
9. A Zlodej Polonca TOREK 11.10 - 11.55 K/SLJ polonca.zlodej@os-livada.si
9. B Štrajhar Špela SREDA 9.10 - 9.55 K/FIZ spela.strajhar@os-livada.si
U - UČILNICA; K - KABINET
OSTALI PEDAGOŠKI DELAVCI      
       
Učitelj Dan Ura  Prostor Kontakt
Bubik Boris TOREK

11.10 - 11.55

PISARNA boris.bubik@os-livada.si
Čepin Miloš SREDA 10.20 - 11.05 K/ŠPO cepin.milos@os-livada.si
Fajfar Maksimilijan K/OPB maksimilijan.fajfar@os-livada.si
Finkšt Metoda PONEDELJEK 10.20 - 11.05 K/MAT metoda.finkst@os-livada.si
Gorišek Petra PONEDELJEK 8.20 - 9.05 K/GEO petra.gorisek@os-livada.si
Hribernik Petra ČETRTEK 9.10 - 9.55 K/TJA petra.hribernik@os-livada.si
Kolar Andreja ČETRTEK 12.00 - 12.45 K/TJA andreja.music@os-livada.si
Rehar Ivan K/ŠPO ivan.rehar@os-livada.si
Sirovina Dvornik Karin PONEDELJEK 9.10 - 9.55 K/FIZ karin.sirovina@os-livada.si
Szabo Natalija TOREK 12.00 - 12.45 K/ŠPO natalija.szabo@os-livada.si
Vauh Helena PETEK 12.00 - 12.45 K/2.R helena.vauh@os-livada.si
Zafošnik Kanduti Tatjana PONEDELJEK 10.20 - 11.05 PISARNA tatjana.zafosnik@os-livada.si
Žohar Simona PONEDELJEK 10.20 - 11.05 PISARNA simona.zohar@os-livada.si
Vidović Đurđica ČETRTEK 11.10 - 11.55 K/MAT durdica.vidovic@os-livada.si
U - UČILNICA; K - KABINET