Novice

22. DECEMBER 2020

Neobvezni izbirni predmet tehnika

Neobvezni izbirni predmet tehnika

V času šolanja na daljavo je neobvezni izbirni predmet tehnika normalno potekal po urniku. Učenci so se v tem času spoznali z umetnimi masami in v sklopu tega izdelali različne izdelke. Najprej so izdelovali denarnice ali vozila iz tetrapaka. Pozabili nismo niti na ptice, ki niso odletele v južne kraje in za njih izdelali ptičje hišice. V prazničnem decembru so izdelali okrasek iz odpadnega materiala po lastni izbiri (ideje za okraske so odlične in uporabne), zavijali so darila in jih okrasili z lastno izdelanimi pentljami. Učenci so se potrudili po svojih najboljših močeh in izdelali čudovite izdelke. Nekaj le - teh si lahko pogledate v foto galeriji.

Zapisala: Suzana Fece, prof.

FOTO galerija