Novice

21. JUNIJ 2022

Šola v naravi 4. razred

Šola v naravi 4. razred

V ponedeljek, 30. 5. 2022, so se četrtošolci OŠ Livada in POŠ Škale odpravili v šolo v naravi. Pot nas je peljala na Koroško, natančneje v CŠOD Ajda, Libeliče. V tednu, ki smo ga preživeli, so učenci doživeli marsikaj. Spoznavali so gozd in gozdne živali, izdelovali bivake, nabirali material in sami postavljali in zanetili ogenj, raziskovali ptice in travnik, se preizkusili v spretnostnem kolesarskem izzivu, streljali z lokom, plezali na plezalni steni, bili športno aktivni, se odpravili na orientacijski pohod, plesali, imeli pižama party. Stkala so se tudi nova prijateljstva in ustvarjali so se prijetni, novi spomini. Po zadnjem kosilu v domu, smo se polni lepih spominov in prijetno utrujeni, odpeljali proti domu.

Učiteljice 4. razredov

FOTO galerija