12. JUNIJ 2026

Tik pred koncem šolskega leta smo se zbrali v telovadnici, da veselo zaključimo. Vsi razredi so se predstavili s krajšim programom, četrtošolci pa so se poslovili in ključ šole v čuvanje predali bodočim četrtošolcem. Seveda brez prisege ni šlo. Prireditev smo tradicionalno zaključili s sladoledom in druženjem pred šolo.