Novice

3. DECEMBER 2015

Streljanje z zračno puško

Streljanje z zračno puško

Vrstni red EKIPNO DEČKI:                                           

Osnovna Šola

Rezultat

Oš Livada (Verboten, Konečnik, Reštigorac)

431

OŠ Gorica (Osojnik, Dominkovič, Videmšek)

318

OŠ Gustava Šiliha (Lah, Kuhar)

167

Vrstni red EKIPNO DEKLICE: 

Osnovna Šola

Rezultat

OŠ Livada (Veternik, Logar, Črep)

368

OŠ Gustava Šiliha (Razbornik,Špegel,Špegel)

218

         

DEKLICE (let. '01 in '02) posamezno 

Mesto

Strelka

Roj.

Šola

1

2

Rezultat

  1.  

Veternik Neja

01

Livada

81

79

160

  1.  

Logar Tamara

02

Livada

64

65

129

  1.  

Črep Maruša

02

Livada

51

28

79

  1.  

Razbornik Eva

02

42

32

74

  1.  

Špegel Manca

02

41

31

72

  1.  

Špegel Maruša

02

42

30

72

  1.  

Kurtaj Dielza

01

Livada

18

45

63

  1.  

Antloga Majuša

02

Livada

28

32

60

  1.  

Podlesnik Burja

01

22

18

40

 

Dečki (let. '01 in '02) posamezno 

Mesto

Strelec

roj.

Šola

1

2

Rezultat

  1.  

Verboten Aljaž

02

Livada

83

82

165

  1.  

Reštigorac Peter

01

Livada

75

70

145

  1.  

Konečnik Rok

02

Livada

59

62

121

  1.  

Osojnik Matija

02

Gorica

52

56

108

  1.  

Dominkovič Filip

02

Gorica

45

62

107

  1.  

Videmšek Benjamin

01

Gorica

50

53

103

  1.  

Sušec David

01

Gorica

47

54

101

  1.  

Lah Luka

01

58

42

100

  1.  

Matjaž Vid

02

Livada

51

30

81

  1.  

Špital Jure

02

Livada

41

39

80

  1.  

Osredkar Aleks

01

Gorica

43

33

76

  1.  

Zajc Mitja

01

Gorica

31

39

70

  1.  

Kuhar Urban

02

37

30

67

  1.  

Mazaj Jaš

01

Gorica

31

27

58

 

Vrstni red MLAJŠI DEČKI in DEKLICE EKIPNO

Osnovna Šola

Rezultat

OŠ Gustava Šiliha (Breznikar, Hribar, Jevšnik)

347

 

MLAJŠE DEKLICE (let. '03 in '04) posamezno z naslonom 

Mesto

Strelka

Roj.

Šola

1

2

Rezultat

1.

Breznikar Benjamina

03

47

63

110

2.

Jevšnik Klementina

03

40

42

82

3.

Trupej Alja

03

31

48

79

4.

Prosenc Zoja

03

7

3

10

 

MLAJŠI DEČKI  (let. '03 in '04) posamezno z naslonom 

Mesto

Strelec

Roj.

Šola

1

2

Rezultat

1.

Hribar Aleks

03

74

81

155

2.

Urban Fidler

04

Livada

52

66

118

3.

Tejo Voh

04

45

36

81

4.

Grabner Jaka

03

35

36

71

5.

Petrovič Nik

04

46

16

62

6.

Antelj Toš

04

18

5

23

 

Vrstni red CICIBANI in CICIBANKE (let, '05 in mlajši) ekipno                             

Osnovna Šola

Rezultat

OŠ Livada (Logar, Veternik)

242

OŠ Gustava Šiliha (Hladin, Durakovič, Vidmajer)

136

CICIBANI (let. '05 in mlajši) posamezno z naslonom

Mesto

Strelec

Roj.

Šola

1

2

Rezultat

1.

Antunovič Luka

07

MPT

65

68

133

2.

Tin Mustač

05

Gorica

45

59

104

3.

Hladin Patrik

05

35

36

71

4.

Durakovič Agan

05

38

13

51

5.

Mark Mustač

08

Gorica

13

37

50

6.

Grčar Gašper

05

8

4

12

CICIBANKE (let. '05 in mlajše) posamezno  z naslonom

Mesto

Strelec

Roj.

Šola

1

2

Rezultat

1.

Veternik Lana

07

Livada

68

60

128

2.

Logar Ema

05

Livada

59

55

114

3.

Vidmajer Karin

05

14

0

14

 

Za vrstni red ekip se štejejo 3 najboljši rezultati. 

Na področno tekmovanje so se uvrstili:

OŠ Livada (ekipa dečki in deklice), OŠ Gusatv Šilih (ekipa mlajši dečki in deklice) in OŠ Livada (ekipa cicibani in cicibanke)

in posamezno: Peter Reštigorac (Livada),Urban Fidler (Livada), Luka Antunovič (MPT)

Ocenjevalki tarč: Sara Kralj Hriberšek, Alenka Dimec

Vodja tekmovanja: Renato Šterman